Замовляй друк на футболках, одязі та текстилі у кілька кліків! 

Отримай розрахунок замовлення за 20 хвилин в робочий час!

Завдяки нашому багаторічному досвіду ми знайдемо рішення для будь-якого бюджету під Вашу задачу!

Прямий цифровий друк – це найбільш інноваційний метод нанесення логотипів і зображень на текстиль. Зображення друкується безпосередньо на виробі, приблизно як струменевий принтер друкує на папері. Таким методом можна наносити зображення на футболки, теніски поло, майки, толстовки, реглани, кенгурушки, худі, сумки і т.п. Також можна друкувати на тканині в крої перед пошиттям. Формат друку від А6 до А3.
Прямая цифровая печать 1
Прямая цфровая печать 2
Цифровая печать на белой футболке Красиво
Прямая цифровая печать 3
Флекс – один  з найнадійніших методів друку на тканинах, що дозволяє отримати якісний результат на виробах кількістю від 1 одиниці до нескінченності. Варто відмітити, що цей метод друку постійно вдосконалюється. Сьогодні найпоширенішими його напрямами є друк флексом або флоком (термоаплікація), друк субліфлексом та термотрансфер.
Флекс печать на бирюзовых футболках
Футболки чёрные и белые флекс печать
Флекс печать на футболках цвет морской волны
Флекс золотистый
Женские топы и маски флекс печать
Флекс женские цветные печать
Шовкотрафаретний друк (шовкографія) – найпопулярніша, недорога і універсальна технологія нанесення зображень на одяг, бізнес-сувеніри і корпоративну промопродукцію. Цим методом логотип або будь-яке інше зображення можна нанести практично на будь-який матеріал – бавовна, поліестер, пластик, скло, акрил, шкіру, дерево, папір. Шовкографію застосовують для друку майже на всіх видах рекламно-сувенірної продукції: на футболках, кепках,  світшотах, парасольках, рюкзаках, сумках, брелоках, запальничках, картонних коробках, посуді, ручках і блокнотах.
белая футболка шелкотрафарет
чёрная футболка шелкотрафарет
серая футболка шелкотрафарет

Сольвентний друк – різновид печати (струйного), де в якості фарби використовується склад речовин на основі розчинника. Завдяки розчиннику фарба розчиняє поверхневий слой матеріалу та допомагає кольоровому пігменту дуже міцно закріпитися на тканині. Таким чином, наприклад, рекламна продукція, надрукована таким методом достатньо витримка до зовнішніх природних факторів (сонце, вода, вологість та зміна температур).

Сольвент шорты цвет морской волны

Швидка та легка форма замовлення