Вас вітає Print Company Group та наш Сервіс брендування та друку на текстильних виробах.


Ми пропонуємо комплексне рішення щодо виготовлення брендованого теплого одягу для вашої компанії. У нас можна замовити саму послугу друку (якщо у вас вже є в наявності теплий одяг) або придбати теплий одяг з нашого каталогу (вартість вказана вже з логотипом як кінцевий продукт).

 

 

      

Корпоративний одяг – це частина образу й іміджу ваших співробітників та один з видів реклами Вашої компанії. Окрім цього, дуже важливо пам'ятати, що корпоративний одяг - це невід'ємна частина корпоративного стилю. Він уособлює в собі приналежність кожного співробітника до спільної справи, до спільних процесів та дає клієнтам відчуття, що вjни в надійних руках.

 

Що ми пропонуємо?

У нас є великий вибір теплого одягу під друк, що може відповідати вашому запиту!

 

Теплі жилети під логотип від Print Company Group

Великий вибір кольорів

Теплі худі під друк від Print Company Group

Фасони: чоловічі, жіночі, дитячі, unisex, oversize

Світшоти (реглани) з логотипом від Print Company Group

Широка розмірна сітка

 

 

 

Співробітників у брендованому одязі можна побачити, наприклад, в банках та майже у кожному закладі, де піклуються про свою репутацію. Брендований одяг одягають у закладах сфери послуг, медичних установах, навчальних закладах рівня гімназій та ліцеїв. На сьогодні це вже навіть не просто норма, це вже стало для багатьох компаній звичкою та навіть правилом. Також все більше стали приділяти уваги брендінгу одягу при проведенні різноманітних промо-акцій, тренінгів, тімбілдінгів та інших масових колективних заходів.

 

При брендуванні (брендінгу) одягу Print Company Group може виконувати нанесення зображень або текстів такого характеру:

 • логотип компанії (зображення) або назву компанії (напис);
 • слоган та навіть контакти (сайт, телефон);
 • яскраві дизайнерські зображення.

 

Варіанти одягу для брендування (брендінгу)
 

У прохолодний сезон традиційно обирають теплий одяг для нанесення логотипу. В якості теплого корпоративного одягу зазвичай використовуються:

 • куртки з надрукованими логотипами;
 • брендовані жилетки;
 • реглани (світшоти), худі (толстовки) з нанесенням логотипу.

Куртки на середній сезон (осінь, весна) як корпоративне рішення для співробітників, що виконують свою роботу поза офісом – універсальна річ, яка одночасно рекламує компанію, зігріває співробітника й використовується тривалий час. Досить часто використовується поєднання реглана (світшота) та жилетки. При цьому, людина може виконувати нетривалі роботи на холоді, а потім зайти у приміщення, зняти жилетку, та все одно знаходитись в брендованому реглані чи худі.

 

Поєднання світшота та жилетки від Print Company Group

 

Технології друку на одязі 

На сьогоднішній день у розпорядженні нашої компанії Print Company Group наявні майже всі популярні типи друку на текстильних виробах. Нанесення корпоративного логотипу, друк напису чи іншого зображення на тканину виконується такими методами:

 • DTF-друк
 • флекс
 • вишивка;
 • шофкотрафарет (шовкодрук);
 • трансферний друк;
 • прямий цифровий друк.

 

Ми допоможемо Вам підібрати необхідний тип друку в залежності від тиражу, типу тканини, кількості кольорів та складності зображення, яке потрібно нанести.

 

Нам довіряють

 
 

 

Ми впевнені, що Ваш колектив із задоволенням вдягнеться в такий корпоративний одяг, що здатен зігріти не тільки тіло, а й душу!