Вітаємо! 
Раді бачити вас на сторінці Love & Rage

Ми – група українських дизайнерів та митців – вирішили запустити бренд нетривіального одягу. Починаємо нашу діяльність з виробництва цікавих футболок з патріотичними і художніми принтами.

 


 

Першочергова задача проекту: підтримувати Україну у ці доленосні часи за допомогою творчості. 

Місія LOVE&RAGE: Сприяти скорішій перемозі України у війні проти росії.

Філософія LOVE&RAGE: Ми доволі агресивний бренд. Лють охоплює наші душі, але в наших серцях є місце й для любові. Серед нас є порохоботи та зеленофіли, віруючі та атеїсти, але ми всі – патріоти своєї країни. Ми відчуваємо жагу помсти за зруйновані долі людей та рідні міста. Для когось це Київ, для когось Ірпінь, Маріуполь, Донецьк, Луганськ та Харків. Ми хочемо помститися за свої райони, за своїх друзів і їхніх дітей, які мешкають зараз на окупованих територіях, за наші школи, що розтрощені рашистами. Кожна футболка, яку ми продаємо, це наш внесок у перемогу, адже 100% прибутку йде на потреби ЗСУ.

 

 

 


Як це працює: 
А. Весь прибуток LOVE&RAGE до кінця війни ми спрямовуватимемо волонтерській команді Сергія Жадана Сергій Жадан [офіційна сторінка] (надаватимуться відповідні звіти).
В. Наші роботи направлені на створення патріотичного духу у нашому суспільстві.

Дизайн футболок розроблений українською дизайнеркою Світланою Левчук #lana_atelie. Авторський дизайн принтів розробляють українські дизайнери та митці. Зокрема хочу виділити художників: Наталку Стешенко #showmorelocations, Наталю Амірову #amirovaart та Вадима Грінченко #vadim_hrinchenko які надали нам ілюстрації та репродукції  свого живопису. А також талановитих ілюстраторів: Катю Продайвода @katiewatersell_art, Володимира Кривоноса #kryvonos_i_want та prof.i.trol  #гірчичник. Усі принти друкуються за сучасною технологією DTF, яка забезпечує яскраве та насичене зображення. Виробництвом займаються наші партнери - www.printcompany.com.ua. Вони розділяють наші цінності, та роблять схожий за ідеєю волонтерський проект.

Хочемо висловити велику пошану ЗСУ, які боронять нас від рашистів, та всім українцям, які роблять все можливе заради перемоги нашої країни. 

А також – окрема подяка Сергію Жадану і гурту Жадан і Собаки та їх проекту Лінія Маннергейма за натхнення і дозвіл на використання своєї музики. Бо пісня «Метро» стала для нас лейтмотивом цього проекту.


Будемо дуже раді, якщо наші футболки
принесуть вам задоволення!

Слава ЗСУ! Слава Україні!
Команда Love & Rage
Також слідкуйте за нами у соцмережах:
www.instagram.com/love_and_rage_ua
www.facebook.com/loveandrageUA